29 Aralık 2016 Perşembe

NEDEN LR İŞ ORTAĞI OLMALIYIM VEYA NEDEN LR'Yİ TERCİH ETMELİYİM?


Öncelikle şunu söylemeliyim ki ben de ilk duyduğumda network marketing işi olduğundan dolayı çok da ilgi duymamıştım. Sonrasında zamanla iş ortağı olan arkadaşlarımı takip ettim ve başarılarına şahit oldum. Kafamda bazı şeyler tam netleşmemiş olsa da yine de olumlu izler bırakıyordu. Sonrasında iş ortağı olan bir arkadaşımı kırmamak için ürün aldım hatta onun bana  anlattığı ilk gün o kadar ruhsuz davrandım ki arkadaşım "Evren heyecanımı kırma sana güzel bir gelecek vaad eden bir iş teklif ediyorum" dedi. Ürünler eline geçtiğinde hemen kullanmaya başladım ve çok beğendim. Diğer ürünleri merak ettim hemen annemi kendime iş ortağı yapıp iş geliştirme seti aldım. Böylelikle ürünlerin çoğunu tanıma fırsatım oldu. Zaten içerisindeki Aloevera hakkında az çok bilgim vardı ama bu bitkinin mucizelerine tanık olmaya başladım. Ellerimdeki egzama iyileşti ve ben çok doğru bir iş yapmaya başladığımı anladım.

Peki siz neden Lr İş Ortağı Olmalısınız?


  • 32 yıllık bir Alman firması ve ürünler dolayısıyla Alman kalitesi ile üretilmektedir. 
  • 32 yıldır hiç değişmeyen adil bir network marketing planı var ve dünyanın 30 farklı ülkesinde aynı şeffaflıkla yol almaya devam ediyor.
  • Ürünlerin hiçbirisi hayvanlar üzerinden denenmiyor.
  • Dermatest, Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler bir çok sertifikaya sahip ve uluslar arası Starların bile güvenini kazanmış bir firma ile çalışma fırsatı elde edersiniz.
  • İş kurmak için çok büyük bir sermayeye ihtiyacınız yok, sadece 85tl tutarında kullanacağınız ürün alırsınız, beğenmezseniz devam etmezsiniz. Üstelik her ay ürün almak gibi bir zorunluluğunuz yok. 
  • Her ay marketlerden şampuan, diş macunu, vücut jeli, el sabunu vs alıyorsunuz değil mi? Üstelik memnun kaldığınız ürünleri arkadaşlarınıza da tavsiye ediyorsunuz peki x firması aaa çok teşekkür ederiz ürünlerimizi tavsiye etmişsiniz size indirim yaptık diyor mu? Tabii ki hayır! Lr size %40 kar marjı ile ürün satmanızı sağlar. Yani kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.
  • İş ortaklarımız arasında doktorlar, öğretmenler, avukatlar, hemşireler, yöneticiler ve ev hanımları var bu da herkesin yapacağı bir iş anlamına gelir.
  • Kazandıkça firma tarafından takdir edilirsiniz hem kazanır hem ödüllendirilirsiniz. Seiko'nun Lr için özel ürettiği saatler ile başlayıp Mercedes'e kadar ödül sahibi olabilirsiniz.
  • Firma'nın hazırlamış olduğu eğitimlerde hem eğlenir hem de öğrenirsiniz.
  • İstediğiniz zaman bir mail ile iş ortaklığından vazgeçebilir veya kendi kurmuş olduğunuz ekibinizi çocuklarınıza miras olarak bırakabilirsiniz.
Tüm bunları okuduktan sonra ne düşünüyorsunuz? Hazır mısınız? Haydi gelin birlikte başlayalım :)
LR değer katar...

İletişim için: 0541 528 1434
Instagram: @lr_evren
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder